Okapové systémy s příslušenstvím

Okapové systémy, neboli žlaby a svody, včetně příslušenství, jsou podstatnou součástí každé kompletní realizace střešních systémů. Výběr vhodného materiálu, povrchové úpravy s ohledem na životnotnost samotných okapů , je důležitým krokem ke spokojenosti zákazníka. Vyberte si z naší nabídky od kvalitních dodavatelů.

 

okapové systémy

Široká barevná škála a profily okapových žlabů

Okapové systémy v naší nabídce naleznete hned v několika barevných variantách a tvarech profilů žlabů. Velké množství druhů, tvarů a barevných provedení zajistí perfektní soulad s novou střešní krytinou.

okapové systémy

Širší informace naleznete v našem ceníku

Pozor na návrh okapového systému

Celková realizace střešních a okapových systémů podléhá důležitým pravidlům, respektive normám, které určuje Evropská unie. Každý okapový systém by měl být vybaven dostatečným množstvím svodů tak, aby zajistily bezproblémový odvod vody ze střešního systému. V opačném případě hrozí přetékání.

Mezi další velmi důležité aspekty výběru kvalitních žlabů a svodů je použitý materiál a povrchová úprava. Jedině tak zajistíte dlouhou životnost a bezproblémovou údržbu. Pokud si vyberete tu nejlevnější variantu, vesměs vždy je doprovázena poměrně náročnou a nákladnou údržbou v budoucnu.

Potřebuji kvalitní okapový systém